Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

vv Hardegarijp MO11-2 uit tegen SJO Bergum BCV combinatie MO11-1

20 september 2016

Zaterdag  10 september naar BBC

Toen we er waren gingen we aan kleden.

Toen begon de wedstrijd.

En toen scoorden bbc.

Toen stond het 1-0.

Toen was het rust.

We gingen wat drinken.

En toen begon het weer.

We probeerden te scooren.

Maar het lukte niet.

Maar we hadden 1 doelpunt.

Toen was het einde wedstrijd.

Het stond 19-1 voor bbc.

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysio058HypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra Makelaars
Bekijk alle sponsoren