Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Kunstgras en mogelijke risico’s

06 oktober 2016

Gisteravond en vandaag hebben wij als bestuur veelvuldig overleg gehad aangaande de mogelijke gezondheidsrisico’s van de rubbergranulaat.

Vanuit de gemeente hebben wij een brief mogen ontvangen, deze kunt u downloaden via brief-rubberingestrooid-kunstgras

Het bestuur blijft alert op de ontwikkelingen omtrent rubbergranulaat en blijft in gesprek met de gemeente.

Voor vragen zijn wij uiteraard beschikbaar.

Namens het bestuur

Wijnand Kelders

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren