Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Extra hulp gezocht bij vrouwen 1

20 oktober 2016

We zijn per direct op zoek naar een leidster of leider voor Vrouwen 1 van Hardegarijp. Een leidster/leider die hoofdtrainer tevens coach Philip Schoffelmeer kan ondersteunen door de organisatorische en administratieve taken op te pakken, met name op de wedstrijddagen. Het team biedt de leider of leidster een gezellig en fanatiek team.

Geïnteresseerd of heb je vragen? Contact opnemen kan via mail mdc@vvhardegarijp.nl of telefonisch via 0640503047.

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren