Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Meidenvoetbal bij V.V. Hardegarijp groeit door!

13 februari 2017

Afgelopen week is de competitie-indeling voor het voorjaarsseizoen van de jeugd bekend gemaakt. Voor de eerste keer in de historie van de V.V.H. is er nu ook een derde elftal voor Meisjes Onder 11 toegevoegd aan het al indrukwekkende rijtje van voetballende jeugdteams in Hardegarijp. De groei van het aantal voetballende meisjes bij V.V.H. is ook in het najaar van 2016 toegenomen, waardoor de stijgende lijn van de afgelopen jaren is gecontinueerd. Met 24 meisjes hebben we dan ook besloten om een derde team op te starten onder begeleiding van Anton Postema & Thijs Visser en trainsters Marit bij de Leij & Ilse Zwerver. We kijken uit naar de (door)start van de competitie en wensen iedereen veel sportieve en plezierige wedstrijden toe.

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren