Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

MO11-1 vergeet zichzelf te belonen tegen Trynwâlden 2-3

27 februari 2017

Hallo allemaal,

 

Afgelopen zaterdag tegen Trynwalden gespeeld. We hebben helaas 2-3 verloren.

 

Toen het fluitsignaal ging begonnen we goed. We stonden1-0 voor door een mooie corner van Kim en via een speler van Trynwalden werd het een eigen goal. Het was spannend. We hadden veel kansen maar we schoten mis of ze verdedigde goed we hadden geen geluk. De tweede goal kwam van Hester door een mooie combinatie en veel overspelen. Toen kregen we een corner tegen en scoorde ze net. Even later scoorde ze nog een goal bij mij ik vond het heel jammer. Het stond toen 2-2. Toen was de eerste helft afgelopen en kregen we wat te drinken. Iedereen was klaar voor de tweede helft het begon ook te regenen. Hun waren een stuk beter als de eerste helft dus hun hadden ook meer kansen. En in de laatste minuut scoorde ze net dus hebben we jammer genoeg 2-3 verloren.

 

Tot volgende week,

 

Groetjes Tara

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren