Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Meiden MO11-2 winnen van BCV MO11-2 : 3-1

10 april 2017

Zaterdag 8 april:

Een mooie wedstrijd vandaag. Met de hulp van Kim en Dagmar. Eerste helft 1-1. Doelpunt van Kim. Tweede helft opnieuw een doelpunt van Kim en daarna het allereeste doelpunt van Melissa. Devana stond op de keep en kreeg weinig te doen.

Trainer en coach en dames langs de kant en Joop bedankt voor de support en tot de volgende keer. Een fijn weekend iedereen.
Groetjes Melissa en de coach

Zaterdag 1 april: Noord-Burgum – V.V. Hardegarijp: 6-2

Verslag Fleur:
We hebben verloren met 6-2 helaas Melissa stond op keep Marije en Kirsten deden mee Kirsten heeft 2 keer gescoord

 

 

 

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren