Nieuws

MO11-1 wint met 4-0 in Twijzelerheide

11 mei 2017

Zaterdag 6 mei VVT MO11-1 V.V. Hardegarijp MO11-1 eindstand 0-4

 

Hallo allemaal,

Wij hebben zaterdag een leuke voetbalwedstrijd laten zien. Om 12.00 uur begon de eerste helft. We hadden gelijk een mooie voorsprong, want Hester die scoorde na ongeveer 5 minuten en we stonden dus met 0-1 voor. Daarna had Hester nog een kans, maar die goal telde niet, omdat Hester de keeper een klein beetje raakte en die in 1x keer pijn had. Dus de geen Goal. En we hadden na die tegenslag nog een paar kansen maar helaas. We gingen de pauze in, onze coach zei dat we veel beter waren en gaf ons nog een paar tips. De Tweede Helft Na een tijdje had Norah gescoord met een mooie aanval. Een paar minuten later had Mara gescoord en weer een paar minuten later scoorde Hester weer. En ik denk dat ze die goal te goed had van de eerste helft. En onze spits Kim had een mooie voorzet gegeven via een corner. Jammer genoeg gingen die er niet in. Onze drie verdedigers Maeve, Dagmar en Marije deden het heel goed, maar dankzij de goeie keeper Tara bleef de stand 0-4. Dit is het einde van mijn verslag.

Groetjes Dagmar

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren