Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

MO11-1 wint zonnig duel van Buitenpost

22 mei 2017

Voetbal verslag Woensdag 10 mei

 
We moesten in de avond tegen Buitenpost spelen. In de eerst helft was het makkelijker dan in de 2e helft. in de 1e helft hadden Kim en Mara gescoord en in de 2e helft hadden Norah en Tara een doelpunt gemaakt. Tara kon in de 2e helft nog net scoren. En de tegen stander had ook nog een eigen goal gemaakt. Hester en ik hadden in de 1e en de 2e helft ook veel kansen maar we hadden niet kunnen scoren Eentje van mij zat er bijna in maar toen ik door het poortje van de keeper schoot kwam er snel een verdediger en stopte de bal. Uiteindelijk is het 5-0 geworden.

 

Groetjes Abigail

 

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren