Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

MO11-1 komt op het hoofdveld met de schrik vrij. VVH – ONT 1-0

23 mei 2017

Zaterdag ochtend moesten we voetballen tegen opeinde. We moesten thuis voetballen op het hoofdveld. We hebben gescoord in het eerste helft, we waren erg blij. Onze invalster Devana scoorde de goal met een mooi schop richting de lange hoek. Opeinde speelde wel goed en de bal ging van doel tot doel heen en weer. Gelukkig hebben we een goede keeper die goed mee voetbalde en alle ballen tegen hield. In de pauze waren we erg warm dus gingen we drinken. Na de pauze kwam opeinde steeds bij ons doel, maar scoorde gelukkig niet. We probeerde een tweede goal te maken, maar dat lukte ons niet meer. Na de laatste fluitsignaal waren we erg blij met de overwinning.

 

Groetjes Maeve

 

PS We bedanken de fotograaf van ONT voor de mooie foto’s!

 

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren