Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Wijziging wedstrijdvormen JO8 en JO9

17 juli 2017

Vanaf het seizoen 2017/2018 start de KNVB met nieuwe wedstrijdvormen bij de pupillen. Deze wedstrijdvormen beginnen volgend seizoen bij de pupillen Onder 6 t/m Onder 9 jaar. Een seizoen later worden er ook nieuwe vormen doorgevoerd bij de pupillen Onder 10 t/m Onder 12.
Dit betekent dat er voor de E en D pupillen volgend seizoen nog niks veranderd, maar voor de F-pupillen dus wel.

Wij hebben ervoor gekozen om de JO-6 spelers mee te laten trainen en spelen met het JO-7 team.

Voor de JO-7 ziet de nieuwe opzet er als volgt uit: Flyer interne wedstrijdvorm voor pupillen – 4 tegen 4
Voor De JO8 en 9 teams ziet de nieuwe opzet er als volgt uit: Flyer wedstrijdvorm voor pupillen – 6 tegen 6

Voor meer informatie en de redenen waarom de KNVB deze veranderingen doorvoert heeft de KNVB een vragen en antwoorden pagina gemaakt:
http://www.knvb.nl/nieuws/amateurvoetbal/competitiezaken/23190/nieuwe-wedstrijdvormen-pupillen-vragen-en-antwoorden

Hieronder twee filmpjes van de 4 tegen 4 en 6 tegen 6:

 

 

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren