Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Gezocht: trainers voor de grote sterren van de toekomst

19 september 2017

De trainingen zijn inmiddels weer begonnen. We zijn erg blij te kunnen melden dat voor bijna alle teams de begeleiding rondom trainingen en wedstrijden geregeld is.

Bij de Jo-9 trainingen zijn we gestart met zogenaamde circuittrainingen. Om dit goed te laten verlopen zijn we nog op zoek naar een paar enthousiaste mensen die deze kinderen wil trainen. Bij de training is altijd een ervaren trainer aanwezig die ondersteunt en helpt waar nodig. Daarnaast starten we vanaf eind september met een interne pupillencursus die je als trainer ook kan volgen.
Wanneer je interesse of vragen hebt over het training geven van deze groep dan kan je hier ook contact over opnemen met Joucko Wagenmakers of Erik Broers

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren