Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

MO11-1 wint in een spannend duel van ONT 4-2

16 oktober 2017

Zaterdag 14 oktober: ONT MO11-1 – V.V. Hardegarijp MO11-1

“Toen we bij Opeinde aankwamen herinnerden we dat we hier vaker zijn geweest. We begonnen als warm up met overschoppen en dat deed ik met Norah. De wedstrijd begon en de tegenstander was best goed. Ik heb niet gezien wie de goals heeft gemaakt, maar ik weet dat Anna de 1-3 maakte en Mara de 2-4.
In de pauze liepen we naar het hokje toe en toen lagen al onze spullen aan de andere kant. Dat was wel heel vreemd.
We hebben met 2-4 gewonnen”

Groetjes Gerrike

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren