Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

MO11-1 bekert ondanks verlies verder

24 oktober 2017

V.V. Hardegarijp – Noord-Burgum 4-5, eindstand tweeluik 14-9

 

 

We moesten tegen Noord-Burgum het was super spannend omdat we heel graag door willen in de beker. We kregen van de moeder van Isis onze bidon (van Jasper) met onze naam erop, erg leuk.
Het was heel koud dus we moesten warm blijven. We begonnen om 10.20 uur. We begonnen niet zo goed want Noord-Burgum had gescoord jammer!!! Maar toen nam Kim een super mooie corner en de tegenstander maakte een eigen goal jee!!! We waren super blij dus juichte we maar toen dribbelde ik naar de goal bam en hij zat er in jee!!! Toen stond het 2-1. Mara en Kim gingen steeds beter overspelen en toen scoorde Mara joehoe. Toen was het rust met de stand 3-2. Jasper gaf ons nog wat tips en toen konden we er weer tegenaan. Eerst scoorde Noord-Burgum 3-3. Daarna scoorde N-B nog een keer Neeeee! Het was superspannend maar toen scoorde Kim. Stand 4-4. Daarna scoorde N-B nog een goal. Toen was het eindsignaal. We waren een beetje blij want we gaan door in de beker maar we hebben wel verloren en dat is altijd jammer. Daarna met zijn allen douchen. Einde groetjes Norah

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren