Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

MO13 wint haar eerste competitieduel

24 oktober 2017

Zaterdag 21 oktober hebben we een thuis wedstrijd gehad tegen noord Burgum we begonnen om kwart over 10 het ging heel goed de eerste helft hat dagmar het eerste goal gemaakt daarna schopte iemand tegen mijn voet aan en ging ik uit het veld op wissel uiteindelijk hebben we in de eerst helft 3 goals gemaakt

we hadden even pauze ongeveer 10 minuten toen moesten we weer, de tweede helft was Joost er niet maar de vader van Heleen wel.  de tweede helft hebben we zelf 4 goals gemaakt en de tegen partij 2 we hebben uiteindelijk 7-2 gespeeld toen was het afgelopen we waren super blij ik vond dat iedereen het super goed gedaan heeft

Groetjes , Devana😁

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren