Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

kleding bij training Jo/ Mo7 t/m 13

06 november 2017

Beste ouder,

Zou u ervoor willen zorgen dat de kinderen nu het wat kouder wordt een lange broek en liefst ook een trainingsjas/ trui dragen tijdens de training.
We constateren dat niet iedereen doucht na de training en in dezelfde kleding naar huis toe fietst dat hij/zij traint.
Wanneer het niet mogelijk is dat uw kind na de training doucht dan is een warme jas zeker  geen overbodige luxe.

Bedankt voor de medewerking

De trainers

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren