Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

MO11-1 pakt de draad weer op en wint met 7-1 bij Be Quick uit Dokkum

06 november 2017

Vandaag moesten we heeeeeel vroeg tegen dokkum. Om 7.45 verzamelen en om 8.30 aftrappen. We hebben met 7-1 gewonnen.De 1-0 was van Mara de 2-0 van Kim en de 3-0 van Mara.Maar toen scoorde Dokkum de 3-1.Gelukkig scoorde Kim al snel de 4-1 toen Mara de 5-1 Kim de 6-1 en Mara de 7-1,toen floot de scheidsrechter af en waren we blij dat we 7-1 hadden gewonnen.Ik vond het heel erg leuk.Groetjes Isis⚽💪🏼

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren