Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

MO13 wint voor de tweede keer op rij

06 november 2017

Noord-Burgum mo13 tegen Hurdegaryp mo13

Hallo allemaal wij moesten zaterdag 4 november tegen Noord-Burgum spelen.
De eerste paar minuten waren heel spannend want het ging van het ene goal naar het andere goal.
Op een gegeven moment was er een hele mooie aanval van Dagmar en Hester.
Hester paste naar Dagmar en Dagmar scoorde! 0-1 voor Hurdegaryp. Later had de tegenstander een hele mooie kans om te scooren gelukkig had onze goeie keeper Tara de bal net op tijd te pakken gekregen!

Later gingen we de pauze in en we kregen een
andere coach Kars, omdat Joost zelf moest voetballen we kregen onze plaatsen ingedeeld en we konden naar het veld toe gaan.

De tweede helft ging veel beter dan de eerste helft omdat we nu veel meer over paste! We hadden meer kansen om te scoren maar Hester schoot vaak op de lat, helaas deden we niet het spelletje latje trappen.
Dagmar scoorde weer na een hele mooie aanval, 0-2. Kirsten had ook een hele mooie kans maar schoot helaas op de keeper. Daarna schoot Hester nog een keer op spel maar toen had Hester eindelijk gescoord! 0-3, jippie! We hadden nog een paar minuten over en toen scoorde Kirsten! 0-4.En dat was de eindstand.

We gingen de kleedkamer in met een goed gevoel.
Daarna gingen we met de auto naar huis.

Dit was mijn verslag. Tot volgende week doei.
Groetjes Dagmar!!

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren