Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

MO13 heeft de smaak te pakken en wint ook van Harkemase Girls

11 november 2017

Hallo allemaal we hebben gewonen met 6-3 we moesten tegen Harkema.

De eerste helft begon goed! Hun hadden aftrap maar Hester pakte gelijk de bal af toen passte ze naar Abigail en Abigail passte weer terug naar Hester en hester gaf een voorzet aan Abiagil en toen schoot Abigail en het was goal!!! We waren heel blij want de vorige keer hadden we verloren daarna ging het precies hetzelfde en Abigail scoorde weer! We waren allemaal erg blij daarna gingen we weer naar voren we speelde veel over toen kregen Dagmar en Abigail een een-twee Dagmar gaf weer een mooie voorzet en Abigail scoorde hoog in de hoek! Ze had een hetrik toen kwam er nog een coal tegen dat was erg jammer. De tweede helft ging goed maar hun werden beter en werden fisiek ook wat erger maar er kwam een een-twee met dagmar en hester dagmar paste naar hester dagmar ging diep en hester passte daar twee kinderen heen toen kreeg dagmar de kans om te schieten en het lukte het werd 4-1! De verdediging had het ook zwaar ze moesten veel ballen weg zien te krijgen meestal lukte maar soms ging het ook moeilijker er was weer een goal tegen het was toen 4-2  maar dagmar scoorde weer het was 5-2 en Hester vlak daarna ook dus 6-2 de verdediging deed het erg goed uiteindelijk kwam er nog een goal tegen en werd het 6-3 maar toen opeens werd Abigail getrapt en toen zeiden de moeders van de tegenpartij dat ons team snel op de grond ging liggen terwijl hun helemaal niet weten hoe dat voelt dus toen kwam er een kleine discussie maar dat was snel voorbij gelukkig floot de scheids snel af! En hebben we gewonnen met 6-3!

Dit was mijn verslag!

Groetjes: Tara

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren