Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

MO 13: en dat is vier op een rij

20 november 2017

Hallo allemaal wij moesten vandaag tegen stiens mo13-2 op het begin was het heel spannend en iets later scoorde de tegen stander dat goal kon tara niks aan doen ok toen was het 1-voor hun toen gingen we door voetballen natuurlijk en toen paasde dagmar naar mij en ik scoorde 1-1 toen waren we heel blij toen gingen we gewoon weer door en toen was het pauze en toen was de pauze voor bij en toen gingen we weer voetballen eve later scoorde hester2-1 keurig hester we gingen gewoon weer door en eve later scoorde dagmar 3-1 top dagmar en het was de 2de helft niet ecjt mooi weer maar wel beter samen spelen enzo de 2de was joost er niet maar kars en toen was de wedstrijd afgelopen en we waren allemaal heel blij dit was mijn verslag over de wedstrijd zaterdag 18 november vijn weekend allemaal groetjes kirsten

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren