Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

MO13 delft onderspit tegen koploper

01 december 2017

MO13: MKV – Hardegarijp 6-2

We moesten zaterdag tegen MKV en hadden 6-2 verloren dat was jammer maar ook wel terecht, want het was erg slordig, we moesten meer praten en niet te lang af wachten. We hebben twee keer gescoord door twee corners. We hadden veel meer kansen maar die werden allemaal tegen gehouden of we schoten ze er naast. De 2e helft ging beter dan de 1e helft omdat we beter gingen samen spelen en sneller gingen passen. Hester had de eerste gescoord en Julisa had het 2e goal gemaakt dat was ook haar aller eerste goal! We waren allemaal blij ook de ouders. In de 2e helft werden er wel een paar overtredingen gemaakt. Er was ook vaak een meningsverschil met de scheidsrechter. En toen Julisa een meisje een schouder duw gaf struikelde ze en floot de scheidsrechter. Toen moest de wedstrijd worden gestopt van hun trainer.

Dit was mijn verslag groetjes Abigail.

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren