Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Hoofdtrainer V.V. Hardegarijp

06 december 2017

Na een prima gesprek tussen Rob de Jong en VVH is gezamenlijk besloten om aan het einde van dit seizoen niet te gaan verlengen. We kennen een prima en waardevolle samenwerking gedurende drie seizoenen, waarbij we nu met elkaar met volle overgave dit seizoen zullen afronden met een goed resultaat. Wij wensen Rob succes met de toekomstige gesprekken maar uiteraard ligt onze gezamenlijke focus op een mooi en welverdiend afscheid.

 

Bestuur V.V. Hardegarijp.

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren