Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Diverse spaaracties

13 februari 2018
De lokale supermarkten hebben diverse acties om de clubkas van onze vereniging te spekken.

Bij AH vd Veen kan je het statiegeld via de flessenautomaat  aan VV Hardegarijp schenken.
Bij de Jumbo ontvang je van 7 februari tm 27 maart bij elke besteding van 10 euro een spaarpunt met een unieke code. Op de website www.jumbosparenvoorjesportvereniging.nl kan je eenvoudig deze punten toekennen aan VV Hardegarijp.
Als vereniging kunnen we hier trainingsmateriaal van aanschaffen.
Bij de Poiesz is de jeugdsponsoractie begonnen. Deze loopt tm zaterdag 17 april.
In de Poiesz in Hardegarijp staan 8 kokers onder wie die van de vv Hardegarijp. In deze koker kan je de gekregen munten gooien, die je bij elke 10 euro aan boodschappen en bij diverse actie artikelen krijgt.
Doe je boodschappen in een andere Poiesz dan kan je ze ook in de kantine inleveren.
Van de opbrengst van deze munten worden trainingsmaterialen tbv de jeugd aangeschaft.
As zaterdag, 17 februari, staan we met enkele jeugdleden bij de Poiesz in Hardegarijp om een bakkerijprodukt te promoten, waarbij extra munten worden weggegeven die weer in de koker van VV hardegarijp kunnen worden gegooid.
Is naar het bezoeken van al deze winkels de tank van de auto of scooter leeg? Bij  AVIA de Jager kan je deze weer volgooien. Hier kan je aangeven dat je wilt sparen voor vv Hardegarijp. De spaarpunten zetten ze dan op de pas van de voetbalvereniging.

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

Bekijk alle sponsoren