Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Renovatie trainingsvelden

17 mei 2018

Op dit moment, donderdag 17 en vrijdag 18 mei, is de gemeente bezig met het renoveren van beide trainingsvelden (veld 3 en 5).

Er mag derhalve NIET meer getraind en of gevoetbald worden op deze beide velden.

Uiteraard blijven het hoofdveld en de velden 2 en 4 beschikbaar, ook voor trainingen. Voor zover er geen wedstrijden zijn, (inhaal) wedstrijden hebben voorrang.

Als er op veld 2 en of veld 4 getraind word dan na afloop van de trainingen wel de doelnetten weer omhoog doen. En de eventueel gebruikte kleine ‘mobile’ doeltjes via het tegelpad weer terug brengen naar het doelen terras op veld 3.  Dit omdat de velden wel goed gemaaid moeten en kunnen worden.

 

Foto Trainingsveld

Foto Trainingsveld 2

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysio058HypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra Makelaars
Bekijk alle sponsoren