Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Jeugdtoernooien op de familiedag

01 juni 2018

Op de familiedag, 16 juni as, organiseren we nadat we om 13 uur gestart zijn met een gezamenlijke lunch om 14:00 uur met het middagprogramma.
voor de Jo9 en MO11-2 organiseren we een ouder/kind toernooi.
De spelers van de O11/13 en 15 zullen een onderling mixtoernooi gaan spelen afgewisseld met andere voetbalspellen en een stormbaan.
De O7 en 8 spelers worden door de begeleiding van de teams geïnformeerd over de invulling van deze middag.

Vanaf 16 uur zal de barbecue worden aangestoken.

Opgave voor het middagprogramma loopt via de leiders van de teams ook kan je bij hem/ haar met je vragen terecht. Opgave lunch loopt ook via de leiders. Wanneer je ouders of broertjes/ zusjes meekomen is dat prima geef dit wel even aan bij de aanmelding.

Er dient dit jaar contant te worden betaald voor de dranken en het eten. Houd hier rekening mee.

De activiteitencommissie.

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysio058HypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra Makelaars
Bekijk alle sponsoren