Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Summercamp18: Fit aan de start!

14 juni 2018

Deze zomer biedt PT-Leeuwarden wederom een zomerprogramma voor voetballers aan. Het sportspecifieke voetbalprogramma is de perfecte balans tussen kracht en conditie, zodat jij topfit aan het nieuwe seizoen kan beginnen. Meer sprongkracht, explosiever sprinten of ijzersterk in duel. Alle fysieke facetten van het voetbalspel komen aan bod in het 5 weekse programma.

Het programma start op 17 juli en de trainingen vinden plaats op dinsdagavond en zaterdagochtend.

 

Opgeven of meer informatie?

 

evertdijkstra@pt-leeuwarden.nl

 

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren