Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Pupillen trainers gezocht

10 september 2018

Voor enkele pupillenteams zoeken we op maandag van 17.00-18.15 uur en op woensdag van 17.00 -18.00 uur of van 18.00-19.00 uur nog een enthousiaste trainer.
Er wordt getraind volgens een circuitmodel waarbij de oefenstof wekelijks wordt aangedragen.
Lijkt het je leuk om een pupillenteam te gaan trainen of heb je hier vragen over neem dan contact op met Hilde de Boer, Ellie Delfstra of Erik Broers.

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysio058HypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren