Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Het haar in de krul, blosjes op de wangen en de lippenstift aangebracht?

20 september 2018

Het zou zomaar nodig kunnen zijn omdat op zaterdag 22 en 29 september (reserve datum 6 oktober) voor de thuis spelende teams de teamfoto’s weer gemaakt gaan worden door huis / veld fotograaf Jan K. De locatie zal dit jaar veld 5 zijn en elk team word een half uur voor aanvang van hun wedstrijd verwacht naar veld 5 te komen. Ook eventueel geblesseerde speler(s) graag uitnodigen.

Mochten er spelers of leiders/trainers ontbreken ? de foto zal WEL gemaakt worden. Op een later moment kan dan een vervangend exemplaar gemaakt worden.
Voor/met de senioren teams zullen afspraken gemaakt worden wanneer de foto gemaakt gaat worden.

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren