Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

MO13-1 tegen S.C. Stiens MO13-1 uitslag 4-1

02 oktober 2018

Hoi allemaal,

We moesten zaterdag thuis voetballen tegen Stiens. Eerst kwamen we bij elkaar en we kleedden ons aan. Marije en Dagmar zijn geblesseerd en deden niet mee. We kregen versterking van Heleen en Kirsten. Om 9.00 uur begon de wedstrijd het was eerst nog wel spannend want we waren aan elkaar gewaagd. Maar daarna scoorde Kirsten het was een schot van afstand. Iedereen was blij !!! Want we stonden 1-0 voor. Vervolgens waren we veel in de aanval maar toen scoorde Hester ook een schot van afstand jeee!! We stonden 2-0 voor. Daarna was het rust.

 

De coats gaf nog wat tips en we konden weer gaan voetballen. We begonnen niet zo lekker want we kregen een goal tegen dus toen stond het 2-1. Maar we herstelden ons want Hester scoorde met een mooie aanval toen stond het 3-1 het was nog wel Spannend maar ten slotte scoorde Lyann jee!!!toen floot de scheidsrechter af. We hadden gewonnen met 4-1 toen douchen en de overwinning vieren. Tot maandag liefs Norah

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren