Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

MO13 wint bloedstollende wedstrijd tegen Mulier

08 oktober 2018

Hier is mijn verslag van de hele spannende wedstrijd van donderdagavond.

 

We moesten tegen Mulier voetballen. Vorig jaar had dit team de beker bij MO11 gewonnen. Zij stonden nu in de competitie 1 doelpunt voor ons dus het zou waarschijnlijk een hele spannende wedstrijd worden. En dat werd het ook. Als eerste scoorde Mulier, maar die stand moesten we weer in halen en dat lukte. Het werd 1-1 uit een mooie vrije trap van Hester, maar dat duurde wel een tijd. Daarna werd het pauze. Na de pauze gingen we er weer vol voor. Na de pauze werd het al snel 2-1 voor ons. Met het mooie doelpunt van Hester. Alleen scoorde Mulier jammer genoeg daar na ook weer. Door dat de verdediging niet helemaal goed stond. Eventjes daarna kwam Mulier zelfs op voorsprong na een mooi afstandsschot. Maar we gaven het nog niet op! We hadden nog ongeveer 5 minuten op de klok. Maar toch lukte het Hester weer om te scoren! Met behulp van lyann die hem nog aanraakte🤪 en de super hulp van de andere aanvallers en verdedigers. En zo stond het weer 3-3. Nu wilde we echt wel winnen en in de laatste halve minuut lukte het nog een keer om te scoren met een hele goede aanval van Norah en daardoor kon Hester hem er weer in tikken. Hiep hiep hoera!We hebben gewonnen!:-) met een eindstand van 4-3. En nu staan we op de eerste plaats in de competitie dus een super geslaagde wedstrijd. Groetjes van Maaike

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren