Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Privacybeleid vv Hardegarijp

29 oktober 2018

Op 25 mei 2018 is de Algemene Verordening Gegevensbescherming (AVG) in werking getreden. De AVG is van toepassing op VVH. Op basis daarvan moet (en wenst) VVH op zorgvuldige wijze met uw persoonsgegevens om (te) gaan. Dat was natuurlijk ook al het geval toen de Wet Bescherming Persoonsgegevens (voorloper van de AVG) gold. Daarnaast brengt de nieuwe wet met zich mee dat VVH een verantwoordelijkheid heeft om aan te geven hoe zij dit doet en wat uw rechten daaromtrent zijn. Inmiddels heeft VVH in dit kader een verwerkingsregister, waarin VVH de registratie van haar verwerkingsactitiveiten bijhoudt, en een privacybeleid, waarin VVH aangeeft hoe zij met uw persoonsgegevens omgaat en wat uw rechten zijn, opgesteld. Het privacybeleid kunt u hier vinden.

Bestuur vv Hardegarijp

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren