Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

5 uit 5 bij de meiden van M013-1

04 november 2018

Zaterdag 3 november 2018: Hardegarijp – Leovardia 5-0

Vandaag moesten we, met dit koude weer, tegen leovardia. We begonnen de wedstrijd met de aftrap van Leovardia. de eerste helft ging het allemaal niet zo soepeltjes ik had een goal gemaakt met een mooie voorzet van Norah toen bleef het nog heel lang 1-0 net voor dat de eerste helft er op zat scoorde ik nog een keer met weer een mooie voorzet van Hester eigenlijk hoefde ik hem Alleen nog een tikje naar voren te geven
Rust 2-0
De tweede helft ging het een klein stukje beter op een gegeven moment scoorde Hester 3-0.
Het duurde even een tijdje met veel mislukte pogingen op doel maakte Dagmar een heel mooi goal daarna scoorde ik nog een keer en we eindigende de Wedstrijd met 5-0 door een goal van Hester.
Groetjes Lyann❤❤

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren