Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Verslag Super Reporter Dirk

19 november 2018

Koude klus voor top verslaggever én fotograaf !! Dirk Zijlstra

 

Hij was er uiteraard weer, top verslaggever Dirk Zijlstra. Ook had Dirk nu een camera mee en ja ondergetekende voelt de druk komen, eerst verslagen en straks ook nog foto’s van zijn hand …….. (later Dirk’s foto’s)

Onderstaand zijn verslag van de wedstrijd vv Hardegaryp 1 tegen Tonego 1

 

Vv Hardegarijp speelt tegen Tonego uit Luttelgeest.

Felix is pupil van de week en maakt een doelpunt

Het werd in de 5e minuut 1-0 voor Hardegarijp een mooi doelpunt van Jesse Bosma

Martin (de Jong, jk) maakte ook foto’s

Opeens scoorde Tonego en werd het 1-1

Al snel weer 2-1, Ralph Wietses scoorde heel mooi

Tialda (Zwart) moedigde Hardegarijp ook aan

Hessel Breeuwsma maakt de 3-1 voor Hardegarijp

Hardegarijp gewonnen MOOI

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren