Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

MO13-1 Kampioen!!

02 december 2018

Na een bloedstollende uitwedstrijd tegen Leeuwarder Zwaluwen werd de broodnodige overwinning, na een snelle 1-0 achterstand, in de tweede helft veiliggesteld. Door deze prestatie is het eerste team van Meiden Onder 13 jaar van V.V. Hardegarijp kampioen geworden van de najaarscompetitie. In een poule met naaste concurrent Mulier uit Witmarsum, Stiens, Leeuwarder Zwaluwen, Leovardia en L.A.C. Frisia eindigde het team onder begeleiding van Kars Bultema, Linda Tamminga en Joost Willekes met 25 punten bovenaan op de ranglijst. Niet met de meeste doelpunten voor, maar wel met de minste doelpunten tegen. Na de overwinning werd in Leeuwarden een klein feestje gevierd, waarna de competitie op De Warren werd afgesloten met een patatje. Daarnaast verraste Sinterklaas het team met een kleinigheid waardoor de feestelijke dag in stijl werd afgesloten!

 

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren