Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

MO13-1 herstelt zich tegen Frisia MO13-1

14 december 2018

Deze wedstrijd speelden we tegen Frisia . De aftrap was om 9:00 op de warren .helaas moesten we Dagmar deze wedstrijd missen want ze speelde mee met de mo13-2 .we begonnen deze wedstrijd goed en na vier minuten scoorde Norah . Het duurde even en toen scoorde Lyann twee keer en we gingen de rust in met 3-0 voorsprong .na de rust scoorde Maya al vrij snel kwamen de goals van Hester en Lyann er achter aan en eindigde we de wedstrijd met 7-0 .
Dit was mijn verslag groetjes van Marije

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren