Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

KNVB Zaalcompetitie MO13

29 januari 2019

De afgelopen jaren hebben de meiden van MO13 met veel plezier meegedaan aan de zogenaamde Dorpencompetitie. In onze gemeente werden dan verschillende zaalwedstrijden gespeeld tegen de voetbalverenigingen uit de omringende dorpen. Maar na 4 jaar werd het tijd voor wat anders en besloten wij ons in te schrijven voor de zaalcompetitie van de KNVB. Niet alleen om andere verenigingen te treffen, maar ook om nieuwe ervaringen op te doen. Onder het motto Meedoen is belangrijker dan winnen werden de twee MO13 teams ingeschreven. Uiteindelijk kwamen beide teams bij elkaar in de poule tezamen met 7 andere teams uit Bolsward, Franeker en Leeuwarden (Frisia en MKV). Op 4 zaterdagen werd er een halve competitie afgewerkt en konden er in totaal 8 wedstrijden worden gespeeld. Extra leuk was het feit dat de wedstrijden in 3 verschillende zalen in Leeuwarden werden gespeeld. De ene keer in een gloednieuwe hal bij de Friese Poort en de andere keer op de houten vloer aan de Van Loonstraat of de mooie hal aan het Kalverdijkje. De meiden moesten even wennen aan de spelregels. Zo mag er tegenwoordig worden ingedribbeld bij een corner en een ingooi en hoef je niet naar je medespeler te pasen. Dit bevordert de snelheid van het spel en als je alert bent kun je hier je voordeel mee doen. De meiden en begeleiding hebben de hele competitie als zeer positief ervaren. Je bent samen met de andere teams verantwoordelijk voor het reilen en zeilen van een goede competitie. Onder begeleiding van B.V. Sport stond de competitie als een huis. Leuk om tegen andere verenigingen te spelen en mooi om eens een keer in een andere hal te spelen. Door de professionele ondersteuning van de resultaten via de Voetbal.nl app heb je ook het gevoel dat je net als buiten een echte competitie afwerkt. Het hoogtepunt van de gehele competitie was niet het kampioenschap van MO13-1, maar het onderlinge treffen tussen MO13-1 en MO13-2. Voor het eerst stonden beide teams tegen over elkaar en de vonken spatten er af niet alleen op het veld, maar er ook naast. Gelukkig wel met de bekende positieve ondertoon, maar zeker ook met de wil om van elkaar te willen winnen. Helaas konden we niet genieten van doelpunten, maar des te meer bewezen alle meiden dat een 0-0 niet bloedeloos hoeft te zijn. De conclusie is dan ook dat het meedoen aan de KNVB Zaalcompetitie een aanrader is voor elk jeugdteam binnen Hardegarijp, maar ook voor de andere jeugdteams van verenigingen uit onze gemeente. We kijken uit naar volgend jaar, maar gaan ons nu weer richten op het veldvoetbal! Met sportieve groet, Begeleiding MO13


Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren