Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Voetbalwedstrijd MO13-1 Drogeham tegen Hardegarijp MO13-1 op zaterdag 16 Februari

20 februari 2019

We begonnen de start van de nieuwe competitie goed want Abigail had haar voetbalsokken vergeten en Norah had de veel te grote voetbalsokken van haar vader aan. Gelukkig vonden we een paar zwarte voetbalsokken in Drogeham en konden we allemaal voetballen. De wedstrijd begon en we waren aan elkaar gewaagt dus het was spannend. Maar toen scoorde aanvoerder Lyann met links na een slechte uittrap van de keepster, 0-1. De tegenstander bleef gevaarlijk langs de zijkanten maar echt gevaarlijk bij onze goal waren ze niet of Tara kon de ballen goed tegen houden. Wij benutten onze kansen niet waardoor het 0-1 bleef tot de rust. Toen kregen we nog een paar tips van de coats in de pauze. Een tip was dat we wat feller moesten zijn. Toen begon de tweede helfd we werden steeds beter dus daarom kwam er ook een goal. Dit was wel een hele bijzondere goal. Bibi speelde namelijk haar eerste wedstrijd voor Hardegarijp en maakte direct haar eerste doelpunt maar ook een goal die we nog niet eerder hadden gezien. Bibi nam de corner en schoot hem met een mooi effect direct in de goal. Dus het stond 0-2. Uit een mooie aanval scoorde Lyann daarna de 0-3. Toen onstond er een mooie kans voor Dagmar en die schoot de bal met links in de kruising. Dus het stond 0-4 voor ons. De laatste goal was weer voor Bibi. Bibi schoot van groote afstand via de onderkant van de lat in het goal. Toen floot de scheids en de wedstrijd was afgelopen. We waren heel erg blij met de eindstand van 0-5. De volgende wedstrijd is onze bekerwedstrijd op 2 maart tegen Mulier. Ik heb er zin in, Liefs Norah 

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren