Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

9 uit 3 voor MO13-1

25 maart 2019

23 maart V.V. Ouwe Syl – V.V. Hurdegaryp


De aftrap van de eerste helft was voor hun. We creëerden wel veel kansen maar gebruikten ze niet tot Lyann hem er in schoot. Daarna hadden we beiden kansen. Gelukkig was onze verdediging goed bezig, net als onze keepster Tara. Het was rust. Joost vertelde in de rust dat we meer moeten praten met elkaar en luisteren naar elkaar. En dat we het duel moeten aangaan. De 2e helft hadden wij de aftrap. Bibi schoot prachtig de bal erin en het was 0-2. We kregen veel kansen en ik kon de bal voor mijn linkervoet krijgen en een goal maken! Daarna ging het snel met de goals, waaronder een goal tussen de benen van de keeper door. Uiteindelijk werd het 0-6. 


Groetjes Hester

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren