Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

MO13-1 delft onderspit tegen concurrent

08 april 2019

Zaterdag 6 april Driezum

VIOD MO13 – Hardegarijp MO13 uitslag 1-0

Hallo allemaal, wij moesten zaterdag tegen VIOD voetballen.

Abigail en Julisa waren er niet en Kirsten van mo13-2 hielp ons. We wisten van te voren al dat ze goed waren want we hadden vorige week nipt gewonnen met 1-0. De scheidsrechter floot af we waren beide aan elkaar gewaagd: in het begin speelde ze veel op onze helft ze hadden veel kansen maar gelukkig kon de verdediging de bal altijd net weg schoppen of uit verdedigen. En als ze schoten op de goal kon ik de ballen tegenhouden. We hebben zelf in de eerste helft niet echt een goeie kans gehad om te scoren. De 2de helft ging beter we hadden meer kansen maar ze gingen er niet in. Toen hadden hun een kans en schoten op goal en ik maakte een fout waardoor die erin ging we hadden daarna nog een paar kansen maar ze gingen er niet in.

Eindstand 1-0 voor VIOD. 

Groetjes Tara

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren