Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Indeling jeugdteams 2019-2020

17 juni 2019

Via de onderstaande linken zijn de voorlopige indelingen van onze jeugdteams voor het komend seizoen te bekijken.

Dit betreffen voorlopige indelingen en kunnen in de loop van de tijd nog worden aangepast.
De trainingstijden worden binnenkort via de website gepubliceerd.
Wanneer er vragen over de indelingen zijn of mocht je andere vragen mbt jeugdvoetbal hebben dan nodigen we je van harte uit op de inloopavond op maandag 26 augustus van 19.00-20.00 uur in de kantine

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren