Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Trainingsschema en start trainingen

25 juli 2019

Voor de A selectie starten de trainingen op maandag 12 augustus.
De B selectie start op zaterdag 17 augustus.
De Vr1 starten hun trainingen op dinsdag 13 augustus.
De overige team starten in de week van 19 augustus weer met trainen. Tenzij de trainer anders besluit.
Voor de Jo7-Jo12 beginnen de trainingen vanaf maandag 26 augustus. In de week voorafgaand zijn de SN dagen.

Komend seizoen wordt er volgens het volgende schema getraind.

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysio058HypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren