Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Kom jij ons team versterken?

30 augustus 2019

Een kopje koffie voor en tijdens de wedstrijd, een biertje of frisje na de wedstrijd..

Om hiervoor te kunnen zorgen zijn wij op zoek naar jou.
Ook dit jaar zoeken wij weer en meer vrijwilligers die in de kantine willen staan.
We zijn bezig de vrijwilligers in teams in te delen. Ieder team is dan verantwoordelijk voor de indeling op de zaterdag dat “zij “dienst hebben. De doelstelling is om in ieder team 8 personen te hebben . Dit zorgt ervoor dat je minder vaak en minder lang een dienst draait.
Wil je alleen of samen met vrienden/ bekenden in een team, geef je dan snel op.

Hoe meer vrijwilligers ons willen helpen, hoe makkelijker en leuker het wordt!!

Opgeven kan door een mail te sturen naar info@vvhardegarijp.nl of geef je op in de kantine.

De kantinecommissie

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren