Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Club van 100 VVH trakteert op buffet

03 november 2019

Op vrijdag 22 november 2019 is weer de jaarlijkse ledenvergadering van de Club van 100 van de vv Hardegarijp. Deze keer willen wij het eens anders doen en onze leden vóór de vergadering trakteren op een buffet.

Het buffet begint om 18.30 uur, een uur voor de vergadering. Behalve dat je hiervoor zelf uitgenodigd bent, is je partner ook van harte welkom.

Via de mail (club100vvh@gmail.com) kun je aangeven of je komt bij het buffet en eventueel je partner meeneemt?

Je mag het natuurlijk ook doorgeven bij één van de bestuursleden André Gramsma, Mark Oldenburger, Rudmer Slagman of Fokke Kempenaar

Tot 22 november!!

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysio058HypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren