Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Zaalvoetbalcompetities jeugd

10 december 2019

In de komende weken is de jeugd weer actief met zaalvoetbal.

Onze JO9-1,10-1,11-1,12-1 en MO13 doen mee aan de KNVB zaalvoetbalcompetitie. De speelschema’s voor deze teams zijn te vinden op deze site in het programma en in de voetbal.nl app. Wanneer je vereniging Hardegarijp selecteert kan je de verschillende zaalteams vinden.

Voor de andere onderbouwteams (JO7-JO12) is er de dorpencompetities. Dit zijn wedstrijden in de sporthal in Hurdegaryp en Oentsjerk tussen de omliggende clubs. Het wedstrijdschema staat in de volgende link:dorpencompetitie zaalvoetbal programma 2019 2020 Definitief

De Jo12-2 krijgt de teamindeling van de leiders te horen.
De JO8 spelers zijn als volgt ingedeeld:teamindeling zaal JO8 jeugd  

 

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren