Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Vrijwilligersavond 17 januari

06 januari 2020

Vrijdagavond 17 januari is er weer de jaarlijkse vrijwilligers / kaderavond.

Vanaf 17.30 uur zijn ALLE vrijwilligers en kaderleden door het bestuur met hun partners uitgenodigd om naar de kantine te komen waar uiteraard weer een verrassingsdiner op het buffet zal staan.

Wel graag even opgeven i.v.m. de inkoop. Het kan in de kantine waar een opgave lijst achter de bar ligt maar het mag ook via info@vvhardegarijp.nl o.v.v. vrijwilligers/kaderavond, naam en aantal personen. Uiterlijke opgave datum dinsdag 14 januari

Wat er op het buffet komt te staan blijft nog even geheim maar is een heerlijke mix van koude maar vooral ook warme gerechten.

Chef Rene Topma en ondergetekende hebben ‘iets speciaals’ bedacht. Rene zorgt gelukkig voor de diverse bereidingen van de gerechten en ondergetekende zal de kantine weer omtoveren een restaurant waar die van het Burj Al Arab hotel in Dubai in het niet valt

 

Een korte toespraak namens het bestuur zal waarschijnlijk onderdeel zijn van het programma maar gezelligheid, samen eten en drinken zal de boventoon voeren.

Er zijn ‘speciale’ vrijwilligers die de drankjes zullen schenken, wie en hoeveel blijft ook nog geheim maar dat ze ook de afwas mogen (moeten) gaan doen verdiend nu al alle lof

 

Welkom vanaf 17.30 uur. Eten vanaf 18.00 uur en gezelligheid tot uiterlijk 21.00 uur

 

Namens het bestuur;

Jan K

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysio058HypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren