Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Tjip van der Berg

22 januari 2020

Eind november heeft ons erelid Tjip van der Berg een hersenbloeding gehad. Hij is aan het revalideren bij Noorderbreedte.
Deze revalidatie is een erg lang proces. Gelukkig gaat het met kleine stapjes steeds beter al heeft Tjip nog een lange weg te gaan.

Mocht je een kaartje naar Tjip willen sturen.

Noorderbreedte Revalidatie
tav Tjip van der Berg
Afdeling 7 kamer 28
Borniastraat 40
8934AD Leeuwarden

 

Het Bestuur

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysio058HypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren