Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Contributie Juni

15 juni 2020
Beste leden,
Wij ontvangen een aantal opzeggingen voor het nieuwe seizoen 2020-2021.
Die hebben wij allemaal in beeld en het lidmaatschap wordt beëindigd per 1 juli.
De contributie over de maand juni moet nog worden betaald door de leden die stoppen.
Het verenigingsjaar loopt van 1 juli tm 30 juni. De contributie over juni zal op 26 juni worden geïncasseerd
Met vriendelijke groet,
Ledenadministratie
Hendrik Kingma

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren