Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Laatste waarschuwing

25 juli 2020

De laatste weken wordt er weer veel afval op het sportpark achtergelaten.

Op en langs de velden, bij de tribune en op het plein

Met als gevolg dat vrijwilligers van de vereniging dit weer moeten gaan opruimen.

Een ieder mag op het sportpark komen, maar ruim netjes je afval op.

Alleen dan houden wij het sportpark open.

Zo niet dan zullen wij het sportpark sluiten.

Bestuur.

 

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysio058HypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren