Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Corona:

14 augustus 2020

Het Coronavirus is helaas nog steeds onder ons. Om alles beheersbaar te houden is een zaak voor ons allen.

vv Hardegarijp wil een ieder daar zoveel mogelijk bij helpen door de zaken goed te organiseren. Maar zonder de medewerking van onze leden, supporters en bezoekers kunnen we niet. Het is een ieders verantwoordelijkheid om samen veilig een wedstrijd te kunnen bezoeken.

 

De basisregels zijn:

  • Heb je klachten? Blijf thuis en laat je testen.
  • Houd 1,5 meter afstand (uitzondering tijdens het sporten).
  • Vermijd drukte dus geen groepsvormingen op het sportpark
  • Was vaak je handen:

Voor alles geldt het gezonde verstand gebruiken en eigen verantwoordelijkheid nemen.

Tot slot: zitten is verplicht in de kantine en op het terras buiten.

Het verplaatsen van stoelen en/of tafels is NIET toegestaan.

Vriendelijk maar dringend het verzoek je hier aan te houden.

Denk goed om elkaar en blijf gezond.

Bestuur

 

 

 

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysiotherapie LeeuwardenHypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren