Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

VV Hardegarijp sluit samenwerking met VTON

07 september 2020

VTON is een voetbalmethode met een doorlopende leerlijn voor de jeugd van 5 t/m 19 jaar

Afgelopen week hebben vele jeugdtrainers een informatie avond van VTON bijgewoond.

Na een uitleg over VTON zijn we het veld opgegaan en hebben de jeugdtrainers een voorbeeld training gekregen.

Vanaf deze week zullen de jeugdtrainingen op de VTON wijze worden gegeven.
Trainers en spelers werken in een jaarplanning samen aan concrete doelstellingen. Alles komt aan bod: Techniek, Tactiek, Fysiek en mentaal.
In het VTON programma staan meer dan 950 trainingen die leeftijd specifiek worden aangeboden.
De methode ondersteund met coach tips en animaties van de oefeningen. De trainer is minder voorbereidingstijd kwijt en hoeft zich niet druk te maken over de inhoud van de training en kan zich dus nog meer bezig houden met de coaching van de jeugd.

De jeugd zelf kan de VTON play app downloaden. Na registratie en acceptatie van de trainer kan je de training vooraf bekijken en komen trucjes voorbij die thuis geoefend kunnen worden.

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysio058HypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren