Jumbo Bergum
shopping-bag 0
Items : 0
Subtotal : 0,00
View Cart Check Out

Nieuws

Wedstrijd vv Hardegarijp 1 tegen Nijland 1 live te zien !!

10 oktober 2020

Vanmiddag wordt op ons sportpark de wedstrijd vv Hardegarijp 1 tegen Nijland 1 gespeeld.

Door de corona maatregelen helaas zonder publiek.

Toch kunt u deze wedstrijd live volgen en wel via de Facebook pagina vv Hardegarijp Evenementen.

LIVE vanaf 14.30 uur !!

Hoofdsponsor

Co-sponsoren

ABS Steigerbouw B.V.Albert Heijn HardegarijpNotariskantoor BrounsJansma WonenDe Jager Auto’sFysio058HypotheekvisieKompas Vlaggen en MastenMakelaarskantoor R. Wijmenga B.V.Marcom GlasMentor SchilderwerkenMuta Sport B.V.Pax B.V.PMDZRabobank DrachtenSlagman GerechtsdeurwaardersSlagman Volders NotarissenAutorijschool Van BuurenVan der Sluis, Van der Zee &  KalmijnVOS CateringJumbo Burgum-WolvegaDuinstra MakelaarsSDB Design
Bekijk alle sponsoren